Erzurum'un Uzundere ilçesinde yaklaşık 2(İki) yıl süredir görev yapan Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN onuruna veda yemeği düzenlendi.

Uzundere Öğretmen Evinde gerçekleşen veda yemeğine Tortum Hakimi İlkan DİNDAR, Tortum Hakimi Hilal ÇAKMAK, Tortum Savcısı Emrullah DELİGÖZ, Uzundere Belediye Başkanı M. Halis ÖZSOY, Tortum Belediye Başkan Vekili Mehmet ALKAN,İlçe Jandarma Komutanı Halil TAŞKIN, İlçe Kurum Amirleri, İlçemiz Muhtarları, Okul Müdürleri, İlçe Esnafı ve Uzundere Belediyesi Meclis üyeleri katıldı.  

  Yemekte konuşmasını yapan Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN, yaklaşık iki yıldır birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımdan ve hemşerilerim Uzunderelilerden ayrılacak olmanın bizleri üzdüğünü belirtmek isterim. Kurum amirleri ve personelleriyle çalışmalarımızdaki uyum arzu edilen bir çalışma ortamının doğmasına neden olmuştur. Uzundere'ye hizmet etmek benim için çok değerli ve önemliydi. Bu süre içerisinde bilmeyerek kırdığımız üzdüğümüz kimse var ise zatı-âlilerinden özürlerimizi kabul etmesini istirham ediyorum ve haklarını helal etmesini diliyorum. Bende varsa hakkımı helal ediyorum. Ne mutlu ki devletimize milletimize vatanımıza hizmet etmek her yerde bize nasip olmaktadır.
 
Ayrıca, görev yaptığı süre içerisinde amacının Uzundere Halkının yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu söyledi. Bizler devletin bize vermiş olduğu kaynakları ve imkanları en güzel biçimde değerlendirmek ve hizmete dönüştürmekle görevli insanlarız. Ben inanıyorum ki bu bayrak yarışını benden sonra gelecek olan değerli kaymakamımız en iyi şekilde taşıyacaktır ve Uzundere ile ilgili bir takım projeleri yerine getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum." diyerek tamamladı.    
Sayın Kaymakamımıza İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde de başarılarının devamını diliyoruz."